21 Nisan 2020

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek - Eski Sevgiliyle Konuşmak - Eski Sevgiliyle Barışmak - Eski Sevgiliyle Öpüşmek - Rüya Tabirleri

Rüyada eski sevgiliyi görmek
Rüyada eski sevgiliyi görmek,ilk başta aklınıza; ona karşı duyulan bir özlemden dolayı rüyamda gördüm gibi düşüncelere kapılmanıza sebep olsa da,rüyada eski sevgiliyi görmenin birçok anlamı olabilmektedir. Rüyada onu nerede ve nasıl gördüğünüzün önemi olduğu kadar onunla ne konuştuğunuzun da anlam bakımından epey bir önemi vardır. Şimdi genel hatlarıyla bu rüyayı inceleyelim.
Rüyada eski sevgiliyi görmek, şuan için sevgilisi olanlar ve olmayanlar için farklı farklı yorumlanmaktadır. Şuan hayatında bir ilişkisi olanlar için eski sevgiliyi görmek mevcut ilişkilerinin bitmesine yönelik tabir edilir. Bunun yanında hayatında bir ilişkisi olmayan kişiler içinse yeni bir aşka adım atacaklarına işaret eder. Ayrıca rüyasında eski sevgilisini gören evli bir erkek veya kadın içinse bu rüya evlilik hayatlarında yaşanacak bir dizi sorunlara ve sıkıntılara delalettir.

Şimdi de rüyada eski sevgili görmekle ilgili bazı detaylara değinelim.

Rüyada Eski Sevgiliyle Gezmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada eski sevgili ile gezmek yukarıda yazdığımız olumsuz anlamlarının dışında güzel ve olumlu bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibi için mutlu ve güzel günlere ve isteklerine kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek cümlesi belki sizlere bir an için olumsuzluk gibi gelse de; aslında güzel bir evliliğe işaret etmektedir.


Rüyada Eski Sevgili İle Konuşmak Ne Anlama Gelir?


Rüyada eski sevgili ile konuşmak,rüya sahibinin, yaşayacağı birçok sıkıntıdan ve uğraşacağı onca insandan sonra hayırlı yönde bir karar vereceğine; bu kararıyla birlikte kendisine güveneceğine ve kafasındaki sorunları bir bir yeneceğine işret eder. Bunca olumlu şeyin yanı sıra hayırlı bir kısmetle tanışacağına ve bu kişiye duygularını söyleyeceğine, birlikte güzel bir ilişkiye adım atacaklarına delalet eder. Rüyada eski sevgiliyle konuşurken tartışmak ise olumsuzdur ve güzel bir arkadaşlığın bazı maddi sebeplerden dolayı sıkıntıya düşeceğine işaret eder. 

Rüyada Eski Sevgili İle Gülmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada eski sevgili ile gülmek olumsuz bir rüyadır ve çıkarları için sırtını dönecek bir kişi yüzünden büyük bir sıkıntının içinde kalmak ve ardından maddi sorunlar yaşayıp; artık insanlara güven duyamamak olarak yorumlanır.


Rüyada Eski Sevgili Barışmak Ne Anlama Gelir?


Rüyada eski sevgili ile barışmak olumlu bir rüyadır ve rüya sahibinin,moralini düzeltecek bir işe girişmesi ile kazanacağı para ve bu parayla hayalindeki evi alacağına işaret eder. Rüya sahibinin, insanların -olmaz ya da -yapması zor dedikleri bir projeyi gerçekleştireceğine delalettir. Ayrıca rüyada eski sevgili ile sarılıp barışmak yapılan hataların telafi edileceğine ve bundan sonra dikkat edileceğine işaret eder.

Rüyada Eski Sevgili İle Tartışmak Ne Anlama Gelir?


Rüyada eski sevgili ile tartışmak olumlu bir rüyadır. Rüya sahibi için sevgi dolu bir yuva anlamına gelmektedir. Aile fertlerinden bir süre işlerden dolayı uzak kalmaya ancak dönünce hepsiyle hasret gidereceğine ve artık uzak kalmamak için elinden ne geliyorsa yapmaya çalışacağına delalet etmektedir.

Rüyada Eski Sevgili Tarafından Terk Edilmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada eski sevgili tarafından terk edilmek olumlu ve olumsuz bir rüyadır ve iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin eğer sevgilisi varsa aralarındaki tatsızlığın yok olacağına, yapılan hataların telafi edileceğine ve evlilik yolunda yeni bir adım atacaklarına işarettir. Aynı zamanda daha önce bitirilmiş bir çalışmadan kazan elde edeceği yönünde tabir edilir.
Rüya sahibinin eğer sevgilisi yoksa, yeni bir ilişkiye adım atacağı ve mutluluğu yakında olan biriyle yaşayacağına işaret eder. Rüyada eski sevgilinin sebepsiz terk ettiğini görmek ise verilen onca emeğin boşa gideceği bir sorun karşısında yardım isteyeceği kişiden destek alamamaya ve bu yüzden destek olmayan kişi ile bağlarını koparacağına delalettir.

Rüyada Eski Sevgili İle Sohbet Etmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada eski sevgili ile sohbet etmek olumlu bir rüyadır.Öyle ki artık yeni bir başlangıç yapmaya ve farklı işlerde büyük başarılar elde etmeye ve verilen şansları iyi değerlendirmeye ve zarar ettirecek bir durumdan kurtulmaya ve bu konuda yardım eden bir kişiye teşekkür etmeye delalet eder. Rüyada eski sevgili ile sohbet edip çay içmek,güzel bir ortama girip orada karşılaşılacak biriyle sohbet etmeye ve ardından hayırlı bir şekilde bitecek bir birlikteliğe adım atmaya işarettir.

Rüyada Eski Sevgili İle Öpüşmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada eski sevgili ile öpüşmek olumsuz bir rüyadır ve rüya sahibinin kendisini seven kişiler karşısında zor durumda kalacağı bir olayın içinde yer alacağı ve bu olayın ardından rüya sahibinin vicdanının rahatsız olacağına işarettir. Rüya sahibinin bu durumdan kurtulmak için sözü geçen birilerinden yardım isteyeceği ve bu sayede vicdan azabından kurtulacağı şeklinde tabir edilir.Rüyada eski sevgili ile öpüşürken yakalanmak ise düşman sevindiren,dost üzen ve aile içinde tartışmalara sebep olan bir işe girişileceğine işaret eder.

Rüyada Eski Sevgili İle Sevişmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada eski sevgili ile sevişmek olumlu bir rüyadır. Rüya sahibinin uzun zamandır beğendiği, içinde aşk beslediği bir kişiye açılacağına ve bu yüzden ferahlayacağına işarettir. Ardından başarılı bir çalışma hayatına ve iyi bir maddi kaynağa ve daha geniş bir çevreye sahip olacağına işarettir.

Rüyada Eski Sevgili İle Evlenmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada eski sevgili ile evlenmek olumlu bir rüyadır. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulup,rahatlayacağına işaret eder. Ayrıca işlerinde başarılı bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada Eski Sevgili İle Arkadaş Olmak Ne Anlama Gelir?


Rüyada eski sevgili ile arkadaş olmak olumlu bir rüyadır.Rüya sahibinin onca uğraşına rağmen yapamadığı bir işi bazı kişiler sayesinde gerçekleştireceği işaret eder. Aynı zamanda zor durumların ortadan kalkacağına,yaşanan bir olayın çözüme kavuşacağı yönünde tabir edilir.


Rüyada Eski Sevgili Hakkında Haber Almak Ne Anlama Gelir?


Rüyada eski sevgili hakkında haber almak olumlu bir rüyadır. Rüya sahibinin güzel bir haneye sahip olacağına ve sorunlu birini haneden uzaklaştıracağına işaret eder. Aynı zamanda mevkiye,bol kazanca ve hayırlı bir kısmetle tanışmaya işaret eder.

Umarım bundan sonra göreceğiniz her rüya hayra çıkar.

Bu tabirlerin internet ortamından alındığını asla unutmayınız.

4 yorum

Geçenlerde görmüştüm lanet kişiyi :)

Ara sıra bende eski sevgili mi rüyalarımda görerim insan etkilenmiyor değil aslında. ama çok önemsememeye çalışıyorum rüyaları. insan yine de anlamını merak ediyor tabi. bende sayenizde bu merakımı giderdim

Ayrıldıktan sonra rüyamda gördüm, hayırdır inşallah dedim. Yazınız sayesinde merakım giderildi, teşekkür ederim.


EmoticonEmoticon