24 Nisan 2020

Rüyada Ev Temizlemek - Evinin Önünü Temizlemek - Boş Ev Temizlemek - Tozlu Ev Temizlemek - Başkasının Evinin Temizlemek - Rüya Tabirleri

Rüyada Ev Temizlemek
Rüyada ev temizlemek gayet olumlu bir rüyadır ve rüya sahibinin iş hayatında bir süredir yaşadığı sıkıntıların büyük bir çaba ve sabır ile ortadan kalkacağına ve aile ortamına yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda çözüleceğine ve güzel günlere az kaldığına delalettir.

Rüyada Evinin Önünü Temizlemek Ne Anlama Gelir?


Rüyada evinin önünü temizlemek olumlu bir rüyadır ve rüya sahibinin sevdiği insanlardan birinin kendisine misafir olarak geleceğine ve rüya sahibinin bu kişinin gelmesinden dolayı mutlu olacağına
işarettir.

Rüyada Cam Temizlemek Ne Anlama Gelir?


Rüyada cam temizlemek olumlu bir rüyadır ve rüya sahibinin iş veya eğitim hayatıyla ilgili bir çalışma veya proje için beklediği haberin gelmek üzere olduğuna tabir edilir.

Rüyada Tava Temizlemek Ne Anlama Gelir?


Rüyada tava temizlemek olumlu bir rüyadır ve rüya sahibinin bir çalışma için almış olduğu borcu en kısa sürede bitireceğine işaret eder.

Rüyada Buzdolabı Temizlemek Ne Anlama Gelir?


Rüyada buzdolabı temizlemek olumlu bir rüyadır ve rüya sahibinin iş veya sosyal hayatta şimdiye kadar yaptığı yada yapacağı işlerden bol  para kazanacağına işaret eder.

Rüyada Baca Temizlemek Ne Anlama Gelir?


Rüyada baca temizlemek olumlu bir rüyadır. Rüya sahibinin aile ve sosyal hayatında mutlu günlerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Evini Süpürdüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada evini süpürdüğünü görmek, rüya sahibinin iş hayatında bir çalışma veya proje için kazandığı parayı ortaya koymaya çalışıp daha büyük işlere girmeye çalışacağına tabir edilir.

Rüyada Başkasının Evini Temizlemek Ne Anlama Gelir?


Rüyada başkasının evini temizlemek, bir kimseye akıl vermeye veya önünü açmak için destek vermeye işaret ederi.

Rüyada Ahşap Ev Temizlemek Ne Anlama Gelir?


Rüyada ahşap ev temizlemek,rüya sahibinin insanlara karşı hayır işi veya faydalı bir iş yaparak takdir edilmesine, değer görmesine işaret eder.

Rüyada Boş Ev Temizlemek Ne Anlama Gelir?


Rüyada boş ev temizlemek,telaşa ve yorucu günlere işaret eder.Ancak bu yorucu zamanın sonunda tüm emeklerinin karşılığı olarak mutluluğa ve huzura kavuşmaya delalettir.

Rüyada Büyük Ev Temizlemek Ne Anlama Gelir?


Rüyada büyük ev temizlemek, rüya sahibinin kafasını karıştıran ve bu yüzden onu mutsuz eden sorunların ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada Harabe Ev Temizlemek Ne Anlama Gelir?


Rüyada harabe ev temizlemek,bulunduğunuz durumdan memnun olmadığınızı gösterir. Rüya sahibinin bu durumlardan bir an önce kurtulmak istediğine işaret eder.

Rüyada Kirli Ev Temizlemek Ne Anlama Gelir?


Rüyada kirli ev temizlemek,rüya sahibinin kendisi iççin faydalı olacak olan bir planını uzun süredir aksattığına ve bu konuda onu harekete geçirecek bir olayın yaşanacağına delalettir.

Rüyada Suyla Ev Temizlemek Ne Anlama Gelir?


Rüyada suyla ev temizlemek,rüya sahibinin kimseye fark ettirmeden bir sorunu ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüyada Taşınmak İçin Ev Temizlemek Ne Anlama Gelir?


Rüyada taşınmak için ev temizlemek,rüya sahibinin ruhsal halini olumlu yönde etkileyecek güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Tozlu Ev Temizlemek Ne Anlama Gelir? 


Rüyada tozlu ev temizlemek, yapmayı süreli ertelediğiniz işleri yapmaya ve ziyaret etmeyi ihmal ettiğiniz kişileri ziyaret etmeye işaret eder.


Rüyada İnşaat Halindeki Evi Temizlemek Ne Anlama Gelir?Rüyada inşaat halindeki evi temizlemek,rüya sahibinin acelesi davranmasına ve sonradan pişman olacağı ve geri adım atmayı gerektirecek kararlar almasına işaret eder.

Rüyada Komşusunun Evini Temizlemek Ne Anlama Gelir?


Rüyada komşunun evini temizlemek, rüya sahibinin empati kurmasına ve iyi haldeyken kötü hale düşecek olan birine destek olmaya işaret eder.


Rüyada Sevmediğin Birinin Evini Temizlemek Ne Anlama Gelir?Rüyada sevmediğin birinin evini temizlemek, iki şekilde yorumlanır. İsteyerek temizlemek rüya sahibinin kendisi hakkında dedikodu yapmış,kendisine haksızlık etmiş olan birini,olgunluk göstererek affedeceğini gösterir. İstemeyerek temizlemek ise rüya sahibinin araya girecek insanlardan dolayı bir düşmanlığı yada küslüğü bitireceğine işaret eder.

Rüyada Su Basan Evi Temizlemek Ne Anlama Gelir?


Rüyada su basan evi temizlemek,eğer rüya sahibinin kendi eviyse zahmet çekmeyi gerektirecek bir takım sorunların yaşanacağına delalettir. Biraz gayret ve sorunla aşılacak tarzda sorunlardır. Su basan ev başkasının eviyse hayır işi yapmaya ve bundan da büyük bir huzur duymaya işaret eder.

Umarım bundan sonra göreceğiniz her rüya hayra çıkar.

Bu tabirlerin internet ortamından alındığını asla unutmayınız.

10 yorum

Rüyamda gördüklerimi bu siteden araştırıyorum saol

Tüm rüyalarımı bu siteden araştırdım elinize sağlık

inanılmaz güzel bir site teşekkürler

Gördüğüm Rüyaları Bu Sitede araştırıyorum Güzel Site

karışık olmayan site rüyaburada.com

Arkadaşlar hassaten emeğinize sağlık süper site olmuş

Teşekkürler rüyada kıbrısta ata biniyordum, bunun anlamı ne olabilir?

Pandemi Döneminde temizlik en önemlisi

Oh be çok korkmuştum şükür ki iyimiş yorumuuu


EmoticonEmoticon