19 Nisan 2020

Rüyada Tabak Görmek - Rüyada Tabak Almak - Tabak Kırmak - Tabak Yıkamak - Tabak Hediye Almak - Rüya Tabirleri

Rüyada Tabak Görmek
Rüyada tabak görmek rüya sahibinin rızkı için peşinde koştuğu işlere işaret eder. Kişinin kimseye muhtaç olmadan yaşama isteğinde olduğunu göstermektedir. Rüyada tabak görmek kişinin iyi niyetinden dolayı hayırlı insanlarla karşılaşması ve hayırlı olaylar yaşamasına delalettir.

Rüyada Tabak Almak


Rüyada tabak almak rüya sahinin peşinde olduğu işin kendisi için faydalı yönde ilerleyeceği ve kendisine hayır getirmesi şeklinde yorumlanır. Rüyada tabak aldığını gören kişinin iş hayatını bir düzene oturtacağına ve bundan dolayı durmuş işlerinin açılacağına ve pek hayırlı işlerin nasip olacağına işarettir.

Rüyada Tabak Kırmak


Rüyada tabak kırmak hayal kırıklığına ve üzüntüye işaret eder. Rüya sahibinin çok istediği bir şeyi gerçekleştiremeyeceğine ve hayal kırıklığına uğrayacağına işarettir.

Rüyada Tabak Yıkamak


Rüyada tabak yıkamak rüya sahibinin hesap kitap yapmaması ve bu yüzden kar edebileceği işlerde tam tersine zarar etmesine işaret eder.

Rüyada Tabak Hediye Almak


Rüyada tabak hediye almak rüya sahibinin çok istediği bir haberi alması veya olmasını istediği bir işle ilgili olumlu sonuçlar elde etmesine ve bu durumdan dolayı mutlu olmasına işaret eder. Ayrıca kısmet anlamına da gelmektedir.

Umarım bundan sonra göreceğiniz her rüya hayra çıkar.

Bu tabirlerin internet ortamından alındığını asla unutmayınız.


EmoticonEmoticon