19 Nisan 2020

Rüyada Zabıta Görmek - Zabıta Olduğunu Görmek - Zabıtadan Kaçmak - Zabıtadan Ceza Yemek - Rüya Tabirleri

Rüyada Zabıta Görmek
Rüyada zabıta görmek, başkalarının yapmaya cesaret edemeyeceği işlere girmesi ve bu işlerde cesaret göstermesine işaret eder. Ayrıca bir dost,eş veya akrabayla birlikte yapılacak bir işten dolayı büyük sorunlar yaşanacağına ve bu sorunların büyük tartışmalara dönüşeceğine delalettir.

Rüyada Zabıta Olduğunu Görmek


Rüyada zabıta olduğunu görmek rüya sahibinin bir sivil toplum kuruluşunda insanlara yararlı bir iş yapacağına ve bu işi de çok iyi yapacağına işarettir. Ayrıca yapılacak bir işte uzmanlık kazanmaya ve o iş alanında ün kazanacağına ve insanların ona akıl danışmaya geleceklerine yorulur.

Rüyada Üniformalı Zabıta Görmek


Rüyada üniformalı zabıta görmek rüya sahibinin, diğer insanları yönlendirmesiyle yapılacak olan çalışmaların çok büyük bir insan kitlesine ulaşacağına ve büyük bir başarı kazanılmasına işaret eder.

Rüyada Sivil Zabıta Görmek


Rüyada sivil zabıta görmek, insanların yapacakları bir iş için rüya sahibini lider seçeceklerine yorulur.

Rüyada Zabıtadan Kaçmak


Rüyada zabıtadan kaçmak, rüya sahibinin çok isteyerek yapacağı bir işten dolayı zarar edeceğine ancak bununla birlikte tecrübe elde etmiş olacağına ve bu tecrübenin yeni işlerde başarılı olmasını sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Zabıtadan Ceza Yemek


Rüyada zabıtadan ceza yemek, rüya sahibinin ortak bulamadan tek başına yaptığı bir işte başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada Akraba Zabıta Görmek


Rüyada akraba zabıta görmek, rüya sahibinin kazandığı başarılardan sonra aile bireylerinin, rüya sahibinin adını kullanarak iş yapacaklarına ve kazanç sağlayacaklarına işaret eder.

Umarım bundan sonra göreceğiniz her rüya hayra çıkar.

Bu tabirlerin internet ortamından alındığını asla unutmayınız.

1 yorum so far

Bunu da ilk defa duydum, paylaşım için tşkler


EmoticonEmoticon