20 Nisan 2020

Rüyada Zafer Görmek - Zafer Elde Etmek - Zafer Kazanmak - Ordunun Zafer Kazanması - Rüya Tabirleri

Rüyada Zafer Görmek
Rüyada zafer görmek, öncelikle bilinmesi gerekir ki hayırlı  ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin yaşamıyla ilgili ortaya çıkacak olumlu süreçlere işaret eder. Ayrıca hasta kişiler için tedavilerin iyi sonuç vereceği ve bu durumu sevdikleriyle paylaşacakları anlamına gelir. Bu rüya genel anlamda mevcut durum ne ise onda iyiye gidiş olacağını göstermektedir. Örneğin: borçlardan kurtulmak, yeni bir hayata başlangıç yapmak, daha iyi bir işe ve gelire sahip olamak gibi... Bu rüya türü rüya sahibinin özel yaşamı ile ilgili de gönül eşini bularak onunla iyi bir yuva kuracak demektir. Rüya sahibinin geleceğinin parlak olacağına ve kısmetli bir yaşam süreceğine delalettir.

Rüyada Zafer Elde Etmek


Rüyada zafer elde etmek, rüya sahibinin kendisine düşmanlık edenleri yeneceğine ve bundan sonrasında adımlarını daha dikkatli atacağına ve dostlarını da bundan sonra daha dikkatli seçeceğine yorulur. Ayrıca rüyasında zafer elde ettiğini gören kişi, bir sınavdan yüksek puan alarak; devlet kademelerinde önemli görevler üstlenir diye tabir edilir. Bekar insanlar için büyük bir iş fırsatı ve zengin bir insanla hayatını birleştirmek anlamına gelir.


Rüyada Zafer Kazanmak


Rüyada zafer kazanmak,rüya sahibi için uzun süren bunalımlı bir dönemin artık bittiğine ve maddi manevi rahatlama zamanının geldiğini göstermektedir.Kişinin hayatını belirli bir düzene sokarak, huzurlu bir geleceğe kavuşacağına işarettir.

Rüyada Bir Ordunun Zafer Kazandığını Görmek


Rüyada ordunun düşmana karşı elde ettiği zafer rüya sahibi için başladığı işi alnının akı ile bitireceğini ve mevki sahibi olacağına işarettir.Kişinin hayatındaki sıkıntıların artık son bulacağına yorulur.

Umarım bundan sonra göreceğiniz her rüya hayra çıkar.

Bu tabirlerin internet ortamından alındığını asla unutmayınız.

4 yorum

Rüyanın değişik bir anlamı varmış, ilginç

Böyle bir anlamı olduğunu tahmin bile edememiştim teşekkürler.

ÇOK FAYDALI PAYLAŞIM GERÇEKTEN

Harika bir yorum ellerinize sağlık!


EmoticonEmoticon