9 Haziran 2020

Rüyada Abajur Görmek Ne Anlama Gelir ? Rüyada Abajur Takmak - Almak - Rüya Tabirleri - Rüya Tabirleri İslami

Rüyada Abajur Görmek

Rüyada Abajur Görmek

Rüyada abajur görmek ile ilgili tabirleri sizler için bu yazımızda sunuyoruz. Ayrıca abajur takmak , abajur almak ve kırık abajur görmek ne anlama gelir bunlardan da bahsedeceğiz.

Rüyada abajur görmek, rüyayı gören kişinin ticaret dünyasında ilk adımını atacağına ve başarılı olacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin kendi işinin başına geçmek için bir fırsat yakalayacağına ve bundan da tatmin olacağı bir gelir elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Abajur Takmak

Rüyada abajur takmak, başkalarını düşünmeyen, sadece kendi çıkarları için hareket eden bir kişinin varlığına işaret eder. 

Rüyada Abajur Almak

Rüyada abajur almak, rüyayı gören kişinin önemli işler yapacağına ve başarılı olacağına işaret eder. Ayrıca saygın bir kişi olacağına yorulur. Söz konusu rüyayı gören kişi için, yardıma ihtiyacı olan kişilere maddi destekte bulunacağına yorulur. Tüm bunların yanı sıra rüya sahibinin hayatında meydana gelecek bazı değişikliklere de işaret etmektedir.

Rüyada Kırık Abajur Görmek

Rüyada kırık abajur görmek, rüya sahibinin kendi yaşamıyla ilgili alacağı bazı kararlar alacağına ve bu kararlar doğrultusunda kesin adımlar atacağına işaret eder. 

Tüm bu tabir ve yorumların internet ortamından elde edilen bilgiler doğrultusunda yazıldığını unutmayınız. 

Umarım bundan sonra göreceğiniz her rüya hayra çıkar.

2 yorum

Rüyamda abajur gördüm tam elektriğe takıyorum patlıyordu hayırdır inşallah.

Rüyamda ters abajur gördüm ters bir şekilde yanıyordu ve fişi yoktu bunun yorumu nedir acaba?


EmoticonEmoticon