4 Haziran 2020

Rüyada Deprem Görmek - Deprem Olduğunu Görmek - Depremi Hissetmek - Rüya Tabirleri - Rüya Burada

Rüyada Deprem Görmek
Rüyada deprem görmek, rüya sahibi için zorluklarla karşılaşmaya delalet eder. Ayrıca rüyada deprem olan yerle ilgili kötü olayların yaşanacağına da işaret eder. Tüm bunların yanı sıra rüyada deprem görmek rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan yeniliklere de işaret etmektedir. Kısaca rüya sahibi için değişiklik anlamına gelir. Bazı tabirlere göre yola bazı tabirlere göre de uluslararası savaş anlamına gelmektedir.


Rüyada Deprem Olduğunu GörmekRüyada deprem olduğunu görmek hayırlı değildir. Rüya sahibinin deyim yerindeyse umutlarının ve hayallerinin yıkılmasına ve üzülmeye işaret eder. Ayrıca iş hayatında meydana gelecek güçlüklere işaret eder. 


Rüyada Depremi Hissetmek


Rüyada depremi hissetmek ve başınıza bir şey gelmediğini görmek, rüya sahibinin için başına gelecek kötü olaylardan en az zararla kurtulacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya türü size kötülük yapmak isteyen düşmanlarınızın olduğunu belirtmektedir. Ancak zekanızla ve ön sezilerinizle bu kötülüklerden kurtulacağınıza işaret eder. Bazı tabirlere göre bu rüya sinsi düşmana ve dost gibi görünen ama düşmanlık besleyen kişiye işaret eder.

Umarım bundan sonra göreceğiniz her rüya hayra çıkar.

Bu tabirlerin internet ortamından alındığını asla unutmayınız.3 yorum

Hergün bir rüya görmeye başladım. Sürekli takip ediyorum websitenizi teşekkürler.

Depremler umarım sadece rüyalarımızda kalır.

İstanbul da deprem korkusundan hep böyle rüyalar görüyoruz...


EmoticonEmoticon